کد خبر:3586
پ

مجتمع فولاد کویر بعنوان صادر کننده نمونه ملی انتخاب شد

مجتمع فولاد کویر در بیست و ششمین دوره روز ملی صادرات بعنوان صادر کننده نمونه ملی انتخاب شد. در بیست و ششمین دوره روز ملی صادرات که با حضور رئیس جمهور و برخی از مقامات ارشد کشور و نمایندگان شرکت‌های برتر در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد، ۵۷ صادر کننده برتر ملی در سال […]

مجتمع فولاد کویر در بیست و ششمین دوره روز ملی صادرات بعنوان صادر کننده نمونه ملی انتخاب شد.

در بیست و ششمین دوره روز ملی صادرات که با حضور رئیس جمهور و برخی از مقامات ارشد کشور و نمایندگان شرکت‌های برتر در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد، ۵۷ صادر کننده برتر ملی در سال ۱۴۰۱ تجلیل شدند.

مجتمع فولاد کویر در این دوره از ارزیابی صادر کنندگان نمونه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت کشور برگزار شد در بخش تولید کنندگان بعنوان صادر کننده نمونه ملی انتخاب و از سوی ریاست جمهور لوح و تندیس برتر را دریافت کرد.

در این آئین ۲۹ مهرماه هر سال در مراسمی، صادرکنندگان نمونه آن سال معرفی می‌شوند و از شرکت‌های برتر در این زمینه تقدیر می‌شود.

در فرآیند انتخاب صادرکنندگان برتر ۱۴۰۱ که طی فراخوانی از ۲۲ تیرماه تا ۵ مردادماه اعلام شد، تعداد ۶۱۲ شرکت در ۷۶ گروه کالا و خدمات ثبت‌نام کردند تا در نهایت از ۵۷ صادر کننده برتر با حضور رئیس جمهور تقدیر شود.

این سومین سال است که مجتمع فولاد کویر با عملکرد موفق خود در صادرات محصولات کیفی فولادی، با وجود شرایط تحریم در سطوح ملی و استانی بعنوان صادر کننده نمونه ملی انتخاب می شود.

این مجتمع در حال حاضر به ۱۶ کشور در قاره های آسیا، اروپا و آفریقا صادرات دارد.

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید