کد خبر:3559
پ

توافق اعضای شورای آهن و فولاد درباره تعیین ضرایب

رئیس انجمن سنگ‌آهن ایران گفت: پیش نویس تعیین ضرایب محصولات فولادی نهایی در شورای آهن و فولاد به توافق اعضا رسیده و آماده ارائه به وزارت صمت است. به گزارش نوردنیوز به نقل از فولادبان، مهرداد اکبریان با اشاره به تکلیف تعیین ضرایب قیمتی زنجیره فولاد در شورای آهن و فولاد افزود: تمام اعضا و […]

رئیس انجمن سنگ‌آهن ایران گفت: پیش نویس تعیین ضرایب محصولات فولادی نهایی در شورای آهن و فولاد به توافق اعضا رسیده و آماده ارائه به وزارت صمت است.

به گزارش نوردنیوز به نقل از فولادبان، مهرداد اکبریان با اشاره به تکلیف تعیین ضرایب قیمتی زنجیره فولاد در شورای آهن و فولاد افزود: تمام اعضا و فعالان شورای آهن و فولاد متشکل از سه انجمن تولیدکنندگان محصولات فولادی، انجمن سنگ آهن ایران و انجمن تولیدکنندگان محصولات نوردی در اولین نشست خود درباره موضوع مهم تعیین ضرایب محصولات فولادی به توافق رسیدند.

وی با بیان اینکه تعیین ضرایب محصولات فولادی حیات بسیاری از واحدهای تولیدی  فولاد را تحت تاثیر قرار می دهد، ادامه داد: اعضای انجمن های زنجیره فولاد در شورای آهن وفولاد با بیان استدلال خود و چانه زنی درباره ضرایب قیمتی تلاش کرده‌اند رابطه منصفانه بین  واحدهای مرتبط با زنجیره فولاد در تعیین ضرایب قیمتی ایجاد کنند.

این فعال معدنی درباره ضمانت اجرای تعیین ضرایب قیمتی در شورای آهن و فولاد تصریح کرد: ضمانت اجرایی تعیین ضرایب از طرف انجمن ها به تایید رسیده و با امضای شورای آهن و فولاد نهایی خواهد شد و سپس به وزارت صمت ارائه می شود.

اکبریان با رد هرگونه اختلاف نظردربین اعضای شورای آهن و فولاد در تعیین ضرایب محصولات فولادی گفت: در حال حاضر تقریبا توافق نهایی در شورای آهن و فولاد برای تعیین ضرایب انجام شده و پیش نویس آن آماده ارائه به وزارت صمت است و ضرایب هنگام ارائه به وزارت صمت اعلام رسمی خواهد شد.

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید