کد خبر:3553
پ

شورای نگهبان مصوبه‌ای برای تفکیک وزارت صمت در دست بررسی ندارد

مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو گفت: هیچ تصمیمی در مجلس شورای اسلامی و هیات دولت برای تفکیک وزارت صمت گرفته نشده است. امیر صباغ درگفتگو با فولادبان با اشاره به ادغام یا تفکیک وزارت صمت، اظهارداشت: انفکاک و جدایی وزارت صمت برای ایجاد وزارت صنعت و معدن و تجارت و بازرگانی در مجلس […]

مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو گفت: هیچ تصمیمی در مجلس شورای اسلامی و هیات دولت برای تفکیک وزارت صمت گرفته نشده است.

امیر صباغ درگفتگو با فولادبان با اشاره به ادغام یا تفکیک وزارت صمت، اظهارداشت: انفکاک و جدایی وزارت صمت برای ایجاد وزارت صنعت و معدن و تجارت و بازرگانی در مجلس شورای اسلامی و هیات دولت بررسی نشده است.

وی معرفی وزیرجدید بازرگانی را منوط به منفک شدن وزارت صمت دانست و گفت: چنانچه تصمیم به جدایی وزارت بازرگانی از وزارت صنایع و معادن نهایی شود، دولت وزیر جدید بازرگانی را معرفی خواهد کرد، در غیر این صورت موضوع منتفی است.

مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو تصریح کرد: شورای نگهبان مصوبه ای برای تفکیک وزارت صمت در دست بررسی ندارد و تصمیم جداسازی صنعت و معدن از وزارت بازرگانی، تصمیمی کلان و ملی و مستلزم برنامه ریزی و  کارشناسی بیشتر است.

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید