کد خبر:3523
پ

نشست مسئولان معدنی وزارت صمت با شورای آهن و فولاد، این هفته

دبیرکل انجمن سنگ آهن ایران از نشست مقامات و مسئولان معدنی وزارت صمت با اعضای شورای آهن و فولاد در هفته جاری خبر داد. دبیرکل انجمن سنگ آهن ایران گفت: مسئولان معدنی وزارت صمت ، این هفته با اعضای شورای آهن و فولاد نشست خواهند داشت. به گزارش نوردنیوز به نقل از فولادبان، سعید عسکرزاده […]

دبیرکل انجمن سنگ آهن ایران از نشست مقامات و مسئولان معدنی وزارت صمت با اعضای شورای آهن و فولاد در هفته جاری خبر داد.

دبیرکل انجمن سنگ آهن ایران گفت: مسئولان معدنی وزارت صمت ، این هفته با اعضای شورای آهن و فولاد نشست خواهند داشت.

به گزارش نوردنیوز به نقل از فولادبان، سعید عسکرزاده با اشاره به احیای نشست های شورای آهن و فولاد افزود: قرار است تا روز دوشنبه این هفته اعضای  شورای آهن و فولاد درباره تعیین ضرایب قیمتی محصولات فولادی، سیاست های صادراتی و شیوه قیمت گذاری زنجیره فولاد نشستی را با حضور رضا محتشمی معاون امور معادن و سیدمهدی نیازی، معاون هماهنگی و محیط کسب و کار وزارت صمت  برگزار کنند.

وی ادامه داد: انجمن تولیدکنندگان محصولات فولادی ایران ، انجمن سنگ آهن و انجمن نوردکاران ایران منتظرند تا تاریخ این نشست اعلام شود و نظرات و ایده های خود را با سیاست های بخش معدن وزارت صمت هماهنگ کنند و اگر درباره موضوعی نظر یا ایده خاصی وجود دارد دلایل طرح بحث مطرح شود.

این فعال معدنی با اشاره به وجود فرضیات متعدد در قیمت گذاری محصولات فولادی تصریح کرد: در نشست شورای آهن و فولاد مهمترین فرضیه این است که فرایند پیشنهادی قیمت گذاری موجب افزایش قیمت کاذب نشود یعنی قیمت ها واقعی تعیین شود تا دولت نیز از این فرایند حمایت و تبعیت کند که چنین شرایطی تبعا نتیجه بهتری را برای زنجیره فولاد ایجاد می کند.

 

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید