کد خبر:3414
پ

برق صنایع قطع نشد/اگر کاهش تولید اتفاق افتاده جبران می‌کنیم

وزیر نیرو گفت: قطعی برق در صنایع فولادی کشور نداریم و صنایع کاهش تولید نداشته اند. به گزارش نوردنیوز به نقل از فولادبان، علی اکبر محرابیان با بیان اینکه  برق صنایع به هیچ عنوان قطع نمی شود بلکه مدیریت مصرف صورت می گیرد افزود: در طول ماه های اخیر نیز طبق برنامه ریزی های صورت […]

وزیر نیرو گفت: قطعی برق در صنایع فولادی کشور نداریم و صنایع کاهش تولید نداشته اند.

به گزارش نوردنیوز به نقل از فولادبان، علی اکبر محرابیان با بیان اینکه  برق صنایع به هیچ عنوان قطع نمی شود بلکه مدیریت مصرف صورت می گیرد افزود: در طول ماه های اخیر نیز طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، تلاش بر این امر بوده است که در ایام اوج بار مصرف، برق صنایع قطع نشود و با جابه‌جایی بار به شبها از این امر جلوگیری شود.

به گفته وی، کاهش تولید در صنایع رخ نداده است و با بررسی دقیق تر بازار و بررسی نرخ تولیدات صنایع فولادی می توان به میزان حجم تولیدات در چارچوب‌های مد نظر پی برد.

محرابیان در ادامه بیان کرد: اگرکارخانه ای هم درطول این مدیریت مصرف، کاهش تولید داشته است، در ماه های آینده از طریق تامین برق مازاد جبران خواهیم کرد.

وزیر نیرو گفت: برق کارخانه های صنایع فولادی که کوره آنها باید به طور مستمر روشن باشد هم قطع نمی شود بلکه برق مورد نیاز برای روشن ماندن و گرم ماندن کوره ها، تامین می شود.

 

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید