کد خبر:3114
پ

رکود در بازار معاملاتی محصولات فولادی

در معاملات امروز بورس کالا ۹۶ هزار و ۴۷۴ تن انواع میلگرد در بورس کالا عرضه شد که در نهایت ۴۳ هزار و ۳۲۲ تن با میانگین قیمت ۱۵۱ هزار و ۷۱۸ تومان به فروشی رسید. به گزارش تریبون نورد ، در حالی که  کمتر از ده روز گذشته در تاریخ ۲۸ خرداد ماه شمش […]

در معاملات امروز بورس کالا ۹۶ هزار و ۴۷۴ تن انواع میلگرد در بورس کالا عرضه شد که در نهایت ۴۳ هزار و ۳۲۲ تن با میانگین قیمت ۱۵۱ هزار و ۷۱۸ تومان به فروشی رسید.

به گزارش تریبون نورد ، در حالی که  کمتر از ده روز گذشته در تاریخ ۲۸ خرداد ماه شمش فولاد خوزستان با قیمت ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان به فروش رسید و نوردکاران که شمش فولاد را با قیمت ها بالا خریداری کرده اند امروز در رکود بازار مجبور به فروش محصولات تولیدی خود قیمت های پایین تر از شمش هستند.

بنا بر این گزارش ، روز دوشنبه قیمت شمش فولادی با نرخ ۱۳ هزار و ۵۴ تومان بر روی تابلو آمد که با سیاست های پیشگیرانه وزارت صمت در خصوص کنترل قیمت ها  با قیمت ۱۳ هزار و ۱۷۵ تومان به فروش رسید البته ذکر این نکته نیز ضروری است که قیمت شمش در بازار های جهانی کاهش یافته و هم اکنون شمش فولاد در بازار داخلی و جهانی بالاتر از سی آی اس قیمت می خورد.

 

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید