کد خبر:3069
پ

دولت و مجلس نباید در امور صنعتی و صنایع فولادی کشور مداخله کند

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب گفت: دولت امور صنعتی و صنایع فولادی را باید به بخش خصوصی محول کند از ورود به صنعت فولاد پرهیزکند زیرا بخش خصوصی و صنعتگران خود می توانند به خوبی مشکلات خود را حل و فصل کنند. به گزارش نوردنیوز به نقل از فولادبان، محمد کشانی با اشاره به طرح […]

مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب گفت: دولت امور صنعتی و صنایع فولادی را باید به بخش خصوصی محول کند از ورود به صنعت فولاد پرهیزکند زیرا بخش خصوصی و صنعتگران خود می توانند به خوبی مشکلات خود را حل و فصل کنند.
به گزارش نوردنیوز به نقل از فولادبان، محمد کشانی با اشاره به طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد که امروز دردستور کار مجلس شورای اسلامی قرارگرفت ، افزود: دغدغه مجلس باید در تولید پایدار،اشتغالزایی و افزایش ارزآوری باشد نه تصویب طرح های متعدد فولادی، زیرا این طرح ها عملا مانع فعالیت صنعتگران و تولیدکنندگان می شود و مصداق آن وضع عوارض صادراتی بر محصولات فولادی از ابتدای امسال بود که عملا مانع صادرات محصولات فولادی و بالتبع ارزاوری صادرکنندگان شد.

وی با اشاره به شرایط فعلی تولید محصولات فولادی ادامه داد: تولید محصولات فولادی اکنون با قطعی برق متوقف وعملا تعطیل شده است که تهدیدی برای اشتغالزایی و کارگران شاغل در این صنعت بحساب می آید بنابر این بهتر است دولت به این حوزه و صنعت ورود نکند.

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید