کد خبر:2584
پ

استارت افزایش قیمت شمش در بورس کالا زده شد

معاملات امروز بورس کالا با ورود افراد حقیقی به بورس کالا با افزایش تقاضا و قیمت همراه بود . در این روز با اینکه قیمت پایه نسبت به هفته گذشته کاهشی بود اما نسبت قیمت میانگین به نرخ پایه در معاملات این هفته افزایشی بود . به نظر می رسد مجوز ورود افراد بدون داشتن […]

معاملات امروز بورس کالا با ورود افراد حقیقی به بورس کالا با افزایش تقاضا و قیمت همراه بود .

در این روز با اینکه قیمت پایه نسبت به هفته گذشته کاهشی بود اما نسبت قیمت میانگین به نرخ پایه در معاملات این هفته افزایشی بود .

به نظر می رسد مجوز ورود افراد بدون داشتن کد بهین یاب که به معنی ورود دلالان و واسطه ها است عامل رشد تقاضا و همچنین افزایش قیمت بود شده و این روند برای معاملات هفته آتی نیز پیش بینی می شود .

قیمت پایه معاملات این هفته ۱۲۰ هزار و ۷۴۱ ریال بود که در رقابت ۱۲۴ هزار و ۱۴۴ ریال ثبت شد.

امروز قیمت شمش فولاد در بورس کالا طی رقابتی ۸/۲ درصد رشد داشته و با توجه به برآورد ها از میانگین نرخ معاملات و نرخ دلار نیما برآورد می شود پایه قیمت شمش فولاد برای هفته آتی در محدوده  ۱۲۷ هزار ریال اعلام شود.

امروز برای ۹۴ هزار و ۶۹۰ تن شمش فولادی که در بورس کالا عرضه شد ۲۷۴ هزار و ۴۸۰ تن تقاضا وجود داشت و میزان حجم معاملات دقیقا با میزان عرضه مطابقت داشت این در حالیست که در هفته گذشته شرایط دقیقا برعکس بوده و میزان عرضه ۲۰۳ هزار و ۳۸۰ تن بوده و حجم معاملات ۵۰ هزار و ۷۴۰ تن ثبت شد.

 

 

استارت افزایش قیمت شمش فولاد زده شد

 

 

 

 

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید