کد خبر:2375
پ

بسته شدن مرز مهران به روی صادرکنندگان فولاد ایران مرز مهران امروز به روز تجار ایرانی بسته شد

طبق اعلام گمرکات استان ایلام، مرز مهران به یکباره بدون اعلام قبلی برای ورود انواع پروفیل قوطی، نبشی و ناودانی فولادی به روی صادرکنندگان ایرانی بسته شد. در نتیجه ممنوعیت ورود اقلام مذکور به کشور عراق ، گمرک درخواست خودداری از اظهار و ارسال محموله های فوق به مقصد این اداره کل را خواستار شده […]

طبق اعلام گمرکات استان ایلام، مرز مهران به یکباره بدون اعلام قبلی برای ورود انواع پروفیل قوطی، نبشی و ناودانی فولادی به روی صادرکنندگان ایرانی بسته شد.
در نتیجه ممنوعیت ورود اقلام مذکور به کشور عراق ، گمرک درخواست خودداری از اظهار و ارسال محموله های فوق به مقصد این اداره کل را خواستار شده است.
برخی شنیده ها حاکی است با توجه به اینکه شرکتی تاییدیه های استاندارد محصولات فولادی مذکور را انجام می داد ، به دلیل تحریم ها دیگر قادر به فعالیت با ایران نبوده و از همین رو قرار است شرکت جدیدی در این حوزه برای همکاری با واحد های فولادی ایرانی معرفی شود اما زمان آن مشخص نیست این در حالیست که بسیاری از واحد های فولادی محموله های صادراتی خودرا به مقصد عراق ارسال کرده اند و این اقدام از سوی کشور عراق بدون اعلام قبلی صورت گرفته و ورود دولت و برقراری ارتباط دیپلماتیک برای حل مشکل را می طلبد.

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید