کد خبر:2256
پ

بازار بیلت جهانی

عرضه کننده های بیلت سی آی اس مجبور شدند با توجه به افزایش کرایه حمل و افت تقاضای محصولات فولادی قیمت های پیشنهادی خود را پایین بیاورند. انتظار می رود یک تا دو هفته آینده پس از آنکه قیمت ها به کف رسیدند و با بهبود تقاضای فصلی شرایط بازار بهتر شود. بیلت اوکراین ۶۳۵ […]

عرضه کننده های بیلت سی آی اس مجبور شدند با توجه به افزایش کرایه حمل و افت تقاضای محصولات فولادی قیمت های پیشنهادی خود را پایین بیاورند. انتظار می رود یک تا دو هفته آینده پس از آنکه قیمت ها به کف رسیدند و با بهبود تقاضای فصلی شرایط بازار بهتر شود. بیلت اوکراین ۶۳۵ تا ۶۴۰ دلار هر تن فوب دریای سیاه می باشد .

به گزارش نورد نیوز بیلت روسیه نیز ۶۵۰ تا ۶۶۰ دلار هر تن فوب شنیده شده است.

در ترکیه کسی برای خرید بیلت وارداتی عجله ای ندارند و قیمت پیشنهادی از ۶۶۵ تا ۶۷۰ دلار به ۶۴۰ تا ۶۶۰ دلار هر تن سی اف آر رسیده است. در کل عرضه کننده ها ترجیح می دهند تا زمان بهبود فعالیت بازار صبر کنند.

وارد کننده های بیلت در چین هفته گذشته با توجه به بهبود جو بازارهای میلگرد و بیلت چین، به خرید بیلت آسه آن ادامه دادند.

بیلت ویتنام ۷۰۵ دلار هر تن سی اف آر چین ثبت شد و بیلت اندونزی نیز ۷۰۵ دلار هر تن سی اف آر  است. اخیرا بیلت وارداتی از حوزه آسه آن ۷۱۰ دلار و کشورهای خارج از این حوزه ۶۹۰ تا ۷۰۰ دلار هر تن سی اف آر بوده است.

محصول هند ۶۹۰ دلار هر تن سی اف آر چین است. قیمت های پیشنهادی هند رقابتی تر است ولی مشکلات تاخیر در ترخیص کالا به دلیل قرنطینه های مربوط به کرونا موجب شده بیلت آسه آن طرفدار بیشتری داشته باشد.

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید