کد خبر:2074
پ

تداوم رانت فولادی ها در بورس کالا با تکرار هیئت مدیره

سیداحمد رضوی نیک با اشاره به تعیین دوره جدید هیئت مدیره شرکت بورس کالای ایران گفت: ترکیب هیئت مدیره بورس کالا تقریبا تغییر خاصی نکرده است و نفرات قبلی در جای خودشان ابقا شدند و رانت فولادی در این مجموعه پابرجا ماند. وی با تأکید بر اینکه ما خواستار تغییر در این هیئت مدیره هستیم، افزود: از همان ابتدا […]

سیداحمد رضوی نیک با اشاره به تعیین دوره جدید هیئت مدیره شرکت بورس کالای ایران گفت: ترکیب هیئت مدیره بورس کالا تقریبا تغییر خاصی نکرده است و نفرات قبلی در جای خودشان ابقا شدند و رانت فولادی در این مجموعه پابرجا ماند.

وی با تأکید بر اینکه ما خواستار تغییر در این هیئت مدیره هستیم، افزود: از همان ابتدا کسانی را سهامدار شرکت بورس کالای ایران کردند که نزدیک به خودشان باشند تا نفوذشان را حفظ کنند و این طبیعی است که این جمع خود آن‌ها را انتخاب خواهند کرد مانند همان کاری که در انجمن فولاد انجام می‌دهند.

رئیس هیئت مدیره انجمن نوردکاران فولادی ایران درباره اعتراضات درباره عملکرد بورس کالا تصریح کرد: فرآیندها و ساختارها از شفافیت بورس کالا حمایت می‌کنند و حتما برخی از این شرایط ناراضی هستند و چوب لای چرخ خواهند گذاشت، اما هرچه شرایط شفاف‌تر و دقیق‌تر باشد، شرایط بهتر خواهند شد و انجمن نوردکاران در حمایت از شفافسازی برمی‌آیند.

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید