کد خبر:1861
پ

۸۳ واحد فولادی مجاز به صادرات مقاطع فولادی شدند

بر اساس نامه سیف الله امیری مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت به مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت ۸۳ واحد فولاد ساز مجاز به صادرات محصولات فولادی شدند . بر اساس این نامه که پیرو مصوبه کمیته تخصصی – مشورتی ساماندهی عرضه و تقاضای فولاد منتشر شده فهرست شرکت های […]

بر اساس نامه سیف الله امیری مدیر کل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت به مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت ۸۳ واحد فولاد ساز مجاز به صادرات محصولات فولادی شدند .

بر اساس این نامه که پیرو مصوبه کمیته تخصصی – مشورتی ساماندهی عرضه و تقاضای فولاد منتشر شده فهرست شرکت های مجاز به صادرات محصولات فولادی ( مقاطع طویل ) به گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام شده است.

۴_۵۸۲۷۶۹۲۲۶۰۳۷۵۹۲۷۳۱۵

در این نامه شرکت های مجاز برای صادرات تا اطلاع ثانوی ۸۳ شرکت عنوان شدند که از تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه به مدت سه ماه مجاز به صادرات هستند و از گمرک جموری اسلامی درخواست شده تا به صورت ماهانه به دفتر صنایع معدنی وزارت صمت ارائه کنند ، تا در صورت عدم رعایت کف عرضه در بورس کالا و عدم انجام تعهدات ارزی صادرات آنها تعلیق شود.

در این نامه همچنین ذکر شده که در صورت وجود متقاضی جدید برای صادرات پیش از لیست تکمیلی از سوی دفتر صنایع معدنی اعلام خواهد شد و بدین ترتیب دفتر صنایع معدنی وزارت صمت سعی کرده تا صادرات را تسهیل کند.

نکته مهم این نامه این است که برای صادرات محصولات فولادی ( مقاطع طویل ) به صورت ماهانه مجوز صادر شده و در خصوص شمش فولادی تغییراتی بوجود نیامده و شمش فولادی همچنان طبق روال گذشته مجوز صادرات دریافت کند.

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید