کد خبر:1568
پ

پنل تخصصی امروز همایش فولاد و معدن با حضور انجمن نوردکاران فولادی

میزگرد تخصصی مسائل روز صنعت فولاد با حضور رئیس انجمن نوردکاران فولادی ایران در همایش صنعت فولاد و معدن امروز در حال برگزاری است. به گزارش انجمن نوردکاران فولادی ایران (انفا/isra)، میزگرد تخصصی با عنوان مهمترین مسائل روز صنعت فولاد و صنایع وابسته امروز پنجم اسفند از ساعت ۱۱:۱۵ تا ۱۳ در همایش فولاد و […]

میزگرد تخصصی مسائل روز صنعت فولاد با حضور رئیس انجمن نوردکاران فولادی ایران در همایش صنعت فولاد و معدن امروز در حال برگزاری است.

به گزارش انجمن نوردکاران فولادی ایران (انفا/isra)، میزگرد تخصصی با عنوان مهمترین مسائل روز صنعت فولاد و صنایع وابسته امروز پنجم اسفند از ساعت ۱۱:۱۵ تا ۱۳ در همایش فولاد و معدن برگزار می‌شود.

محور های میزگرد شامل موارد زیر است:

  • مضرات و فواید دستورالعمل ها و قوانین دستوری محصولات فولادی
  • چالش ها ، فرصت ها و مشکلات عرضه و فروش محصولات در بورس کالا
  • تعامل و توازن پایدار تولیدکنندگان سنگ آهن و فولاد
  • بررسی مسئولیت های اجتماعی شرکتهای معدنی و صنعتی حوزه فولاد و سنگ آهن

این میزگرد با حضور احمد رضوی نیک، رئیس انجمن نوردکاران فولادی ایران، اردشیر سعد محمدی، سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت ،مهدی بهرامی، مدیر عامل شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان ، مهرداد اکبریان، رییس انجمن سنگ آهن ، رسول خلیفه سلطان، دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد و سید جواد جهرمی، معاون عملیات و نظارت شرکت بورس کالای ایران در حال برگزاری است.

ضمنا در حاشیه این همایش نمایشگاهی با حضور ۸۰ شرکت فعال در عرصه صنعت فولاد و صنایع وابسته در محل هتل المپیک از ساعت ۸ تا ۱۶ امروز و فردا ۴ و ۵ اسفند در حال برگزاری است که ورود آن نیز برای عمومی آزاد است .

همایش فولاد و معدن
لیست شرکت های حاضر در نمایشگاه

یازدهمین همایش سالانه «چشم‌انداز صنعت فولاد» پیش از ظهر دیروز با حضور مدیران ارشد فولادی کشور، صاحب‌نظران و متخصصان فولاد و سنگ آهن ایران در هتل المپیک تهران و به میزبانی روزنامه «دنیای اقتصاد» گشایش یافت.

این همایش و نمایشگاه از امروز ۴ اسفند تا ۶ اسفند به مدت ۳ روز در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود و مهم‌ترین محورهای همایش شامل؛ اهمیت صادرات (فروش/تهاتر)،‌ چالش‌های تغییرات مکرر سیاست‌های داخلی و تحولات بين‌المللی، بررسی عرضه و فروش داخلی (بورس کالا) و قیمت‏گذاری محصولات فولادی، ارتقا بهره‌وری، تحول دیجیتال و نسل چهارم انقلاب صنعتی در صنعت فولاد، توازن پایدار تولید، تعامل سازنده،‌ میزان سرمایه‏‌گذاری و سهم سود ارکان چرخه تولید فولاد، بازنگری، تدوین استراتژی و به‏‌روزآوری طرح جامع فولاد، ارتباط دوسویه بازار سرمایه و ارکان چرخه فولاد،‌ توسعه اکتشاف و راه‌اندازی معادن راکد سنگ ‌آهن و زغال‌ سنگ و مسوولیت‌های اجتماعی شرکت‌های معدنی و صنعتی حوزه فولاد است.

انجمن نورد کاران فولادی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید